Home | News | Announcements | Club Shop | Club Info | Contact | Documents | Sponsors  
Teams
Senior
Men
Ladies & Girls
Ladies
LG14 Girls
LG13 Girls
LG12 Girls
LG11 Girls
LG10 Girls
Girls Soccer School
Youth - Allied
U18 Boys
Youth - Saturday
U18 Boys
U16 Boys
U15 Boys
U14 Mixed
U13 Mixed
U12 Mixed
U11 Mixed
Youth - Sunday
U16 Boys
U15 Boys
U14 Mixed
U13 Mixed
U12 Mixed
U11 Mixed
Junior - Saturday
U10 Mixed
U9 Mixed
U8 Mixed
U7 Mixed
Junior - Sunday
U10 Mixed
U8 Mixed
Mixed Soccer School
Referees
Referees
Events
Events
 
Ascot United Home Fixtures for the Next 56 Days
             
Show Fixtures for Next: 7 days 14 days 21 days 28 days 56 days Print : CSV
 
Racecourse
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
17/01 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
 
18/01 LG11 Girls Diamonds Finchamstead Jaguars 09:00 10:20 Top Junior  
18/01 U10 Mixed Racing DARBY GREEN & POTLEY STRIKERS 11:00 12:10 Top Junior  
18/01 U9 Mixed Racing ELDON CELTIC PANTHERS 12:00 13:00 Top Junior  
18/01 U13 Mixed Athletic Maidenhead Utd (EBFA CUP Q/F) 09:00 10:20 3G 11-a-side  
18/01 U14 Mixed Raiders Reading Rangers JFC 10:30 12:00 3G 11-a-side  
18/01 U14 Mixed Eagles Burfield Buffalos 12:00 13:30 3G 11-a-side  
18/01 Events Events Lyne 15:00 16:55 3G 11-a-side  
18/01 U9 Mixed Raiders Spencers Wood Cobras 09:00 10:00 Bottom Junior  
18/01 U9 Mixed Saints Henley Hotspur 10:00 11:00 Bottom Junior  
18/01 LG10 Girls Emeralds AFC Reading Dakota Belles 11:00 12:10 Bottom Junior  
18/01 Girls Soccer School School GIRLS SOCCER SCHOOL 1:30pm-2:30pm 13:30 15:25 Bottom Junior  
18/01 U7 Mixed Royals WOODLEY SAINTS HARRIERS 09:00 09:55 Middle Mini A  
18/01 U7 Mixed Chargers FINCHAMPSTEAD PHOENIX 09:45 10:40 Middle Mini A  
18/01 U7 Mixed Racing Windsor Youth Kites Reds 10:30 11:25 Middle Mini A  
18/01 U8 Mixed Raiders Hearts of Teddlothian Pumas 09:00 10:00 Middle Mini B  
18/01 U8 Mixed Colts WEST BYFLEET SCORPIONS 09:45 10:45 Middle Mini B  
18/01 U8 Mixed Chargers Berks Elite FC Sliver 10:30 11:30 Middle Mini B  
18/01 U8 Mixed Saints FC Bracknell 11:15 12:15 Middle Mini B  
 
19/01 Mixed Soccer School School Soccer School 9.30-10.30 TBC TBC Top Junior  
19/01 U14 Mixed Youth Finchampstead U14 Royals COUNTY CUP 11:45 13:15 3G 11-a-side  
19/01 U15 Boys Youth Bracknell Town (County Cup) 14:30 16:15 3G 11-a-side  
19/01 U12 Mixed Youth Bracknell Town Blues 10:00 11:20 3G 9-a-side left  
19/01 U11 Mixed Galaxy Carshalton Athletic Whites 10:00 11:20 3G 9-a-side right  
19/01 U8 Mixed Spartans Walton Casuals Aztecs 10:00 11:00 Middle Mini A  
 
21/01 Events Events Diabetes Service 1pm - 5.30pm 13:00 14:55 Clubhouse  
21/01 Men United Molesey 19:45 21:40 Clubhouse and 3G  
 
23/01 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
24/01 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
24/01 Men Veterans Chelsea Vets 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
25/01 U10 Mixed Raiders Eversley & California Eagles 09:00 10:10 Top Junior  
25/01 U13 Mixed Royals Woodley United Mohawks 09:00 10:20 3G 11-a-side  
25/01 U15 Boys Aces HENLEY HOTSPUR 10:25 12:10 3G 11-a-side  
25/01 U16 Boys Galaxy WOKINGHAM & EMMBROOK ORANGES 12:20 14:05 3G 11-a-side  
25/01 Men United Hanworth Villa 15:00 16:55 3G 11-a-side  
25/01 U10 Mixed Saints West Byfleet Scorpians 09:00 10:10 Bottom Junior  
25/01 U9 Mixed Aces AFC CHARVIL 09:00 10:00 Bottom Junior  
25/01 U9 Mixed Wanderers Woodley Saints Eagles 10:00 11:00 Bottom Junior  
25/01 U9 Mixed Athletic ASHRIDGE PARK 11:00 12:00 Bottom Junior  
25/01 U7 Mixed Raiders Shinfield Rangers 09:45 10:40 Middle Mini A  
25/01 U7 Mixed Aces AFC CHARVIL YELLOWS 11:00 11:55 Middle Mini A  
25/01 U8 Mixed Royals Darby Green & Potley Dynamos 09:00 10:00 Middle Mini B  
25/01 U8 Mixed Racing ST RICHARD REYNOLDS FC 09:45 10:45 Middle Mini B  
25/01 U8 Mixed Wanderers FINCHAMPSTEAD THUNDERBOLTS 10:30 11:30 Middle Mini B  
25/01 U8 Mixed Aces PROCISION FOOTBALL ACADEMY PREDATORS 11:15 12:15 Middle Mini B  
 
26/01 Mixed Soccer School School Soccer School 9.30-10.30 TBC TBC Top Junior  
26/01 U13 Mixed Youth Marlow Youth C Cup 11:00 12:20 3G 11-a-side  
26/01 U10 Mixed Youth AC Fulham U10's 10:00 11:10 Bottom Junior  
26/01 Events Events BBFA Rep Squad 1pm - 5pm 13:00 14:55 Clubhouse and 3G  
 
28/01 U18 Boys Allied Basingstoke 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
29/01 Events Events Berks and Bucks 1st Aid 7-10pm 19:00 20:55 Clubhouse  
 
30/01 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
31/01 Events Events SIS Maintenance 08:00 09:55 3G 11-a-side  
31/01 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
31/01 Men Veterans Wandsworth Borough 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
01/02 U10 Mixed Raiders Procision Football Academy 09:00 10:10 Top Junior  
01/02 U9 Mixed Racing MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAMONDS  10:00 11:00 Top Junior  
01/02 Men United Egham 15:00 16:55 3G 11-a-side  
01/02 U9 Mixed Wanderers Hawley Colts 09:00 10:00 Bottom Junior  
01/02 U9 Mixed Aces STB&G FC REDS 10:00 11:00 Bottom Junior  
01/02 Events Events Private event 6.30pm - midnight 18:30 20:25 Clubhouse  
01/02 U7 Mixed Aces BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS 09:00 09:55 Middle Mini A  
01/02 U7 Mixed Raiders Spencers Wood Royals 09:45 10:40 Middle Mini A  
01/02 U8 Mixed Saints Ascot Utd Chargers 09:00 10:00 Middle Mini B  
01/02 U8 Mixed Royals Procession Football Academy 09:00 10:00 Middle Mini B  
01/02 U8 Mixed Racing WARGRAVE WOLVES STRIPES 09:45 10:45 Middle Mini B  
01/02 U8 Mixed Aces Ashridge Park 10:30 11:30 Middle Mini B  
 
02/02 U8 Mixed Spartans Wraysbury Village 10:00 11:00 Middle Mini A  
 
04/02 U18 Boys Allied Abbey Rangers 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
06/02 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
07/02 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
07/02 Events Events 1st Team Race Night 6.30-11.30pm 18:30 20:25 Clubhouse  
 
08/02 U9 Mixed Raiders WHITEGROVE & WARFIELD FC WOLVES 10:00 11:00 Bottom Junior  
08/02 Events Events Private Event 6.30 - TBC 18:30 20:25 Clubhouse  
08/02 U7 Mixed Royals PINEWOOD PANTHERS 09:45 10:40 Middle Mini A  
08/02 U7 Mixed Chargers HAMPTON AND RICHMOND BOROUGH YOUTH KNIGHTS 10:30 11:25 Middle Mini A  
08/02 U7 Mixed Racing Binfield Lions 11:15 12:10 Middle Mini A  
08/02 U8 Mixed Raiders Maidenhead Utd Juniors White 09:00 10:00 Middle Mini B  
08/02 U8 Mixed Colts BERKS COUNTY PYTHONS 09:45 10:45 Middle Mini B  
08/02 U8 Mixed Wanderers PINEWOOD PYTHONS 10:30 11:30 Middle Mini B  
08/02 U8 Mixed Chargers BRACKNELL ATHLETIC ROYALS ( 11:15 12:15 Middle Mini B  
 
09/02 Ladies Ladies Abingdon United 14:00 15:55 3G 11-a-side  
 
10/02 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
11/02 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
11/02 Men United Sheerwater 19:45 21:40 Clubhouse and 3G  
 
12/02 Events Events New Club 10am - 1pm 10:00 11:55 Clubhouse  
 
13/02 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
14/02 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
 
17/02 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side right  
17/02 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
18/02 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 9-a-side right  
18/02 Events Events Berks and Bucks L2 9am-5pm 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
19/02 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 11-a-side  
 
20/02 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 11-a-side  
 
21/02 Events Events Soccer Camp 10am-3pm 09:30 11:25 3G 11-a-side  
21/02 Men Veterans TBC 19:45 21:40 3G 11-a-side  
 
22/02 U10 Mixed Saints Windsor Youth Ospreys Raiders 09:00 10:10 Top Junior  
22/02 U10 Mixed Raiders Maidenhead United Junior Blacks 09:00 10:10 Top Junior  
22/02 Men United Cobham 15:00 16:55 3G 11-a-side  
22/02 U9 Mixed Wanderers Harts of Bracknell FC Blades 09:00 10:00 Bottom Junior  
22/02 U9 Mixed Aces HEARTS OF TEDDLOTHIAN MOHAWKS 10:00 11:00 Bottom Junior  
22/02 U9 Mixed Athletic READING CITY ATHLETIC 11:00 12:00 Bottom Junior  
22/02 U7 Mixed Aces HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS 09:00 09:55 Middle Mini A  
22/02 U7 Mixed Raiders Woodley Saints 09:45 10:40 Middle Mini A  
22/02 U8 Mixed Royals FC Bracknell White 09:00 10:00 Middle Mini B  
22/02 U8 Mixed Aces FC Bracknell Blue 09:45 10:45 Middle Mini B  
22/02 U8 Mixed Wanderers LAUREL PARK STARZ 10:30 11:30 Middle Mini B  
 
23/02 Ladies Ladies Wycombe Wanderers 14:00 15:55 3G 11-a-side  
 
25/02 Men United Redhill 19:45 21:40 Clubhouse and 3G  
 
27/02 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
28/02 Events Events Heathfield School 4.30 - 5.30pm 16:30 18:25 3G 11-a-side  
 
29/02 U10 Mixed Chargers BINFIELD EAGLES 10:00 11:10 Top Junior  
29/02 U18 Boys Royals Calcot Royals TBC TBC 3G 11-a-side  
29/02 U8 Mixed Colts EVERSLEY & CALIFORNIA COBRAS 10:30 11:30 Middle Mini B  
 
05/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
06/03 Events Events Berks and Bucks L1 9-5 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
07/03 U10 Mixed Chargers WOODLEY SAINTS JAGUARS 10:00 11:10 Top Junior  
07/03 U9 Mixed Racing FC BRACKNELL ARROWS  10:00 11:00 Top Junior  
07/03 Men United Southall 15:00 16:55 3G 11-a-side  
07/03 U9 Mixed Saints Fc Bracknell Bullets 11:00 12:00 Bottom Junior  
07/03 U9 Mixed Raiders Laurel Park Hurricanes 12:00 13:00 Bottom Junior  
07/03 U7 Mixed Royals SPENCERS WOOD AVENGERS 09:00 09:55 Middle Mini A  
07/03 U7 Mixed Chargers PROCISION FOOTBALL ACADEMY 09:45 10:40 Middle Mini A  
07/03 U7 Mixed Racing EBFA U7 DIV BYE 10:30 11:25 Middle Mini A  
07/03 U8 Mixed Saints Finchampstead Vipers 09:00 10:00 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Raiders Eversley & California Vipers 09:45 10:45 Middle Mini B  
07/03 U8 Mixed Chargers PROCISION FOOTBALL ACADEMY PREDATORS (Berkshire) 10:30 11:30 Middle Mini B  
 
08/03 Ladies Ladies Our Lady of the Lake University Women 14:30 16:25 3G 11-a-side  
08/03 Events Events Berks and Bucks 1st aid course 6pm-9pm 18:00 19:55 Clubhouse  
 
11/03 Events Events New Club 10am - 1pm 10:00 11:55 Clubhouse  
 
12/03 Events Events Baby Sensory 9.15 - 2.15 09:15 11:10 Clubhouse  
 
13/03 Men Veterans Hillingdon Abbots 19:45 21:40 3G 11-a-side  
13/03 Events Events Berks and Bucks L1 9-5 09:00 10:55 Clubhouse and 3G  
 
Charters School
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U16 Boys Hornets MARLOW YOUTH ROYALS 09:10 10:55 Near Adult  
18/01 U14 Mixed Chargers Purley Jubilee Lions 09:30 11:00 Far Adult  
18/01 U12 Mixed Aces WINDSOR YOUTH SWIFTS REDS (Berkshire) 10:15 11:35 Near 9 v 9  
18/01 U12 Mixed Raiders Windsor Yth Swifts Blacks 10:20 11:40 Near 9 v 9  
18/01 U12 Mixed Royals Hawley FC - Cup 09:00 10:50 Far 9 v 9  
18/01 U12 Mixed Chargers Reading City United 11:30 12:50 Far 9 v 9  
 
19/01 U11 Mixed Royals Guildford City B&G Rockets 11:30 12:50 Near 9 v 9  
19/01 U11 Mixed Youth Farncombe Youth Chargers U11 10:00 11:20 Astroturf  
 
25/01 U13 Mixed Racing WOODLEY SAINTS EAGLES(Cup) 09:00 10:20 Near Adult  
25/01 U11 Mixed Spartans Winnersh Rangers Aztecs 09:00 10:20 Near 9 v 9  
25/01 U11 Mixed Aces Burnham Junior Sabres Black 09:00 10:20 Far 9 v 9  
25/01 U11 Mixed Chargers AFC Henley Hotspur 10:15 11:35 Far 9 v 9  
 
26/01 U14 Mixed Youth Leatherhead Youth U14s 10:00 11:30 Far Adult  
26/01 U12 Mixed Youth Sutton Town Youth 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
01/02 U13 Mixed Athletic BRACKNELL CAVALIERS FC 09:00 10:20 Near Adult  
01/02 U15 Boys Aces STB&G REDS 10:00 11:45 Far Adult  
01/02 U12 Mixed Royals NPL Youth Sharks 09:00 10:20 Near 9 v 9  
01/02 U11 Mixed Spartans STB&G FC Royals 10:15 11:35 Far 9 v 9  
01/02 U11 Mixed Chargers STB&G FC Reds 11:30 12:50 Far 9 v 9  
 
02/02 U12 Mixed Youth Whytleafe FC Elite 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
08/02 U13 Mixed Colts Ashridge park united 09:00 10:20 Near Adult  
08/02 U15 Boys Royals Ashridge Park 10:45 12:30 Near Adult  
08/02 U14 Mixed Chargers Pinewood Panthers 09:30 11:00 Far Adult  
08/02 U16 Boys Hornets HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 11:00 12:45 Far Adult  
08/02 U12 Mixed Aces HEARTS OF TEDDLOTHIAN FALCONS (Middlesex) 09:00 10:20 Near 9 v 9  
08/02 U12 Mixed Raiders Hearts of Teddlothian Eagles 10:20 11:40 Near 9 v 9  
08/02 U12 Mixed Chargers Hearts of Teddlothian Hawks 11:30 12:50 Near 9 v 9  
08/02 U11 Mixed Racers Bracknell Town FC Junior Robins 09:00 10:20 Far 9 v 9  
08/02 U11 Mixed Aces NPL Youth Electrons 10:15 11:35 Far 9 v 9  
 
09/02 U16 Boys Youth Ashford Town Albion 10:00 11:45 Far Adult  
 
22/02 U16 Boys Galaxy READING CITY UNITED 09:15 11:00 Far Adult  
22/02 U15 Boys Aces SHINFIELD RANGERS 10:00 11:45 Far Adult  
22/02 U12 Mixed Royals Woodley Wanderers Youth Leopards 09:00 10:20 Near 9 v 9  
22/02 U11 Mixed Aces Eldon Celtic Lions 09:00 10:20 Far 9 v 9  
22/02 U11 Mixed Spartans Pinewood Panthers 10:15 11:35 Far 9 v 9  
22/02 U11 Mixed Chargers Pinewood Polecats 11:30 12:50 Far 9 v 9  
 
23/02 U16 Boys Youth Old Isleworthians Youth Reds 10:00 11:45 Far Adult  
 
29/02 U13 Mixed Colts STB&G FC ROYALS 09:00 10:20 Near Adult  
29/02 U14 Mixed Chargers Maidenhead United Juniors 09:30 11:00 Far Adult  
29/02 U16 Boys Hornets COOKHAM DEAN YOUTH 11:00 12:45 Far Adult  
29/02 U12 Mixed Raiders Eversley & California Royals 10:20 11:40 Near 9 v 9  
29/02 U12 Mixed Chargers Eversley & California Pumas 11:30 12:50 Near 9 v 9  
29/02 U11 Mixed Racers Burnham Junior Sabres Greens 09:00 10:20 Far 9 v 9  
29/02 U12 Mixed Aces MAIDENHEAD UNITED JUNIORS REDS (Berkshire) 10:30 11:50 Far 9 v 9  
 
01/03 U16 Boys Youth Guildford Saints Lions 10:00 11:45 Far Adult  
 
07/03 U13 Mixed Athletic EVERSLEY & CALIFORNIA ROYALS 09:00 10:20 Near Adult  
07/03 U16 Boys Galaxy LAUREL PARK CYCLONES 09:00 10:45 Far Adult  
07/03 U12 Mixed Royals Windsor Youth Swift Blues 09:00 10:20 Near 9 v 9  
07/03 U11 Mixed Spartans Berks County Scorpions 10:15 11:35 Far 9 v 9  
07/03 U11 Mixed Aces Eversley & California Titans 10:15 11:35 Far 9 v 9  
07/03 U11 Mixed Chargers Berks Elite FC Gold 11:30 12:50 Far 9 v 9  
 
08/03 U16 Boys Youth Sutton United 10:00 11:45 Far Adult  
08/03 U12 Mixed Youth Leatherhead Youth 10:00 11:20 Far 9 v 9  
 
Goaters Road
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
25/01 LG12 Girls Sapphires Thatcham Tornadoes Amber (County Cup) 10:30 12:20 Youth  
 
26/01 LG14 Girls Sapphires Beckenham Town Junior FC Gold 10:00 11:30 Adult  
26/01 Ladies Reserves Penn and Tylers Green ladies 14:00 15:55 Adult  
 
01/02 U14 Mixed Raiders Ashridge Park Royals 09:00 10:30 Adult  
 
02/02 Ladies Reserves Wallingford Town AFC Ladies (league plate) 14:00 16:25 Adult  
 
08/02 LG12 Girls Sapphires Laurel Park 11:00 12:20 Youth  
08/02 LG14 Girls Emeralds Thatcham Town Blues 11:00 12:30 Adult  
 
09/02 LG14 Girls Sapphires Colne Valley Girls & Ladies FC 10:00 11:30 Adult  
09/02 Ladies Reserves Badshot Lea Ladies 14:00 15:55 Adult  
 
16/02 LG14 Girls Diamonds Teddington Athletic FC 10:00 11:30 Adult  
 
22/02 U14 Mixed Raiders Centre Skills 09:00 10:30 Adult  
 
23/02 LG14 Girls Sapphires TBC 10:00 11:30 Adult  
23/02 LG14 Girls Diamonds Sutton United Girls FC 10:00 11:30 Adult  
 
01/03 LG14 Girls Diamonds Crystal Palace FC Academy 10:00 11:30 Adult  
 
07/03 U14 Mixed Raiders Ascot United Chargers 09:00 10:30 Adult  
 
South Ascot
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U13 Mixed Royals Windsor Youth Merlins Typhoons CUP 11:00 12:20 South Ascot  
 
25/01 U13 Mixed Athletic Hughenden Valley (County Cup) 10:00 11:20 South Ascot  
 
01/02 U13 Mixed Royals Finchampstead Mavericks 09:00 10:20 South Ascot  
01/02 U13 Mixed Racing MAIDENHEAD UNITED JUNIORS DIAMONDS 11:00 12:20 South Ascot  
 
22/02 U13 Mixed Royals AFC Henley Hostpur 11:00 12:20 South Ascot  
 
07/03 U13 Mixed Racing LAUREL PARK TORNADOES 11:00 12:20 South Ascot  
07/03 U13 Mixed Royals Hearts of Teddlothian Pumas 11:00 12:20 South Ascot  
 
Victory Field
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U18 Boys Leopards Maidenhead B&G FC Santos 09:00 10:55 Victory Field  
18/01 LG14 Girls Emeralds Afc Reading 11:00 12:30 Victory Field  
 
25/01 U18 Boys Racing Burghfield FC 09:00 10:55 Victory Field  
25/01 U15 Boys Royals Laurel Park (League Cup) 10:45 12:30 Victory Field  
 
01/02 U18 Boys Racing STB&G FC Reds 11:00 12:55 Victory Field  
 
08/02 U18 Boys Leopards Rushmoor Saints Youth Panthers 11:00 12:55 Victory Field  
 
22/02 U18 Boys Racing Pinewood Pumas 11:00 12:55 Victory Field  
 
29/02 U18 Boys Leopards BYE 11:00 12:55 Victory Field  
 
07/03 U18 Boys Racing Meadow Sports 11:00 12:55 Victory Field  
 
Away Game
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U10 Mixed Saints Finchampstead Raiders TBC TBC Away Game  
18/01 U15 Boys Aces LAUREL PARK HURRICANES TBC TBC Away Game  
18/01 U11 Mixed Aces Berks Elite FC Black (Trophy) TBC TBC Away Game  
18/01 U10 Mixed Raiders Twyford Comets Reds TBC TBC Away Game  
18/01 U9 Mixed Aces LAUREL PARK TORNADOES TBC TBC Away Game  
18/01 U9 Mixed Wanderers Winnersh Rangers Turbo TBC TBC Away Game  
18/01 U7 Mixed Raiders Spencers Wood TBC TBC Away Game  
18/01 U8 Mixed Racing OLD WINDSOR TIGERS FC REDS TBC TBC Away Game  
18/01 U11 Mixed Racers FC Bracknell (Trophy) TBC TBC Away Game  
18/01 LG13 Girls Sapphires Wantage town TBC TBC Away Game  
18/01 U7 Mixed Aces HEARTS OF TEDDLOTHIAN VIPERS TBC TBC Away Game  
18/01 U8 Mixed Aces Finchampstead Vipers TBC TBC Away Game  
18/01 LG12 Girls Sapphires Futsal TBC TBC Away Game  
18/01 U11 Mixed Chargers Eversley & California Cannons (Trophy) TBC TBC Away Game  
18/01 U11 Mixed Spartans Eversley & California Giants (Trophy) TBC TBC Away Game  
18/01 U16 Boys Galaxy BRACKNELL ATHLETIC BOMBERS TBC TBC Away Game  
18/01 U8 Mixed Wanderers PINEWOOD PREDATORS TBC TBC Away Game  
18/01 Men United Guildford City 15:00 16:55 Away Game  
 
19/01 LG14 Girls Diamonds Sutton United FC TBC TBC Away Game  
19/01 U16 Boys Youth Old Isleworthians Youth Reds TBC TBC Away Game  
19/01 Ladies Ladies Woodley United 14:00 15:55 Away Game  
 
25/01 U9 Mixed Racing TWYFORD COMETS REDS TBC TBC Away Game  
25/01 U9 Mixed Raiders Twickenham Tigers TBC TBC Away Game  
25/01 U8 Mixed Saints Berkshire Elite Silver TBC TBC Away Game  
25/01 LG14 Girls Emeralds Thatcham Town Blues TBC TBC Away Game  
25/01 U14 Mixed Raiders Caversham Trents Blues TBC TBC Away Game  
25/01 U8 Mixed Colts ASHRIDGE PARK ROYALS TBC TBC Away Game  
25/01 U9 Mixed Saints Hearts of Bracknell fc Blades TBC TBC Away Game  
25/01 U18 Boys Leopards Binfield Titans TBC TBC Away Game  
25/01 U18 Boys Royals IPRO TBC TBC Away Game  
25/01 U12 Mixed Aces NPL YOUTH TIGERS (Middlesex) TBC TBC Away Game  
25/01 U10 Mixed Chargers READING WOMEN FC TBC TBC Away Game  
25/01 U14 Mixed Chargers Reading Rangers JFC TBC TBC Away Game  
25/01 U7 Mixed Racing Wargrave Wolves Blacks TBC TBC Away Game  
25/01 U11 Mixed Racers Berks County Falcons TBC TBC Away Game  
25/01 U16 Boys Hornets AFC HENLEY HURRICANES TBC TBC Away Game  
25/01 LG14 Girls Diamonds Newport Parnell Town U14 Swans TBC TBC Away Game  
25/01 U12 Mixed Raiders FC Woodley 09:00 10:20 Away Game  
25/01 LG11 Girls Diamonds Tilehurst panthers stripes 09:00 10:20 Away Game  
 
26/01 U11 Mixed Royals Twickenham Tigers Blacks TBC TBC Away Game  
26/01 U16 Boys Youth Leatherhead Juniors TBC TBC Away Game  
26/01 U11 Mixed Galaxy Met Police Youth Whites TBC TBC Away Game  
26/01 LG14 Girls Diamonds AFC Wimbledon Blues TBC TBC Away Game  
26/01 U8 Mixed Spartans Manorcroft United Hurricans 10:00 11:00 Away Game  
26/01 Ladies Ladies Moneyfields 14:00 15:55 Away Game  
 
29/01 Men United Balham 19:45 21:40 Away Game  
 
01/02 U8 Mixed Colts BRACKNELL CAVALIERS FC SAINTS TBC TBC Away Game  
01/02 U12 Mixed Aces LODDON SPORTS FC (Hampshire) TBC TBC Away Game  
01/02 U10 Mixed Chargers SHINFIELD RANGERS TBC TBC Away Game  
01/02 U18 Boys Royals Reading Pumas TBC TBC Away Game  
01/02 U9 Mixed Raiders NPL Youth Atoms TBC TBC Away Game  
01/02 U11 Mixed Aces Binfield Tornadoes TBC TBC Away Game  
01/02 U7 Mixed Racing Ashridge Park TBC TBC Away Game  
01/02 U7 Mixed Royals SHINFIELD RANGERS ROYALS TBC TBC Away Game  
01/02 LG14 Girls Emeralds Maidenhead united TBC TBC Away Game  
01/02 U12 Mixed Raiders Sandhurst Town FC TBC TBC Away Game  
01/02 U8 Mixed Raiders Hawley Raiders TBC TBC Away Game  
01/02 U11 Mixed Racers AFC Henley Hurricanes TBC TBC Away Game  
01/02 U14 Mixed Chargers Windsor Youth Eagles Panthers TBC TBC Away Game  
01/02 U18 Boys Leopards Wargrave Wolves TBC TBC Away Game  
01/02 U15 Boys Royals Reading YMCA TBC TBC Away Game  
01/02 LG12 Girls Sapphires Thatcham & Newbury Town Blue TBC TBC Away Game  
01/02 U8 Mixed Chargers ASCOT UNITED SAINTS TBC TBC Away Game  
01/02 U8 Mixed Wanderers HARTS OF BRACKNELL FC TORNADOS TBC TBC Away Game  
01/02 U16 Boys Hornets STB&G FC REDS TBC TBC Away Game  
 
02/02 U16 Boys Youth Sutton United TBC TBC Away Game  
02/02 LG14 Girls Diamonds Mole Valley Girls FC Greens TBC TBC Away Game  
02/02 LG14 Girls Sapphires Goldsworth Pank Rangers FC Diamonds 10:00 11:30 Away Game  
02/02 Ladies Ladies Warsash Wasps 14:00 15:55 Away Game  
 
03/02 Men United Sutton Common Rovers 19:45 21:40 Away Game  
 
06/02 U18 Boys Allied Wokingham/Emmbrook 19:45 21:40 Away Game  
 
08/02 U8 Mixed Saints Ashridge Park TBC TBC Away Game  
08/02 U16 Boys Galaxy HAWLEY RAIDERS TBC TBC Away Game  
08/02 U18 Boys Racing Marlow United Pumas TBC TBC Away Game  
08/02 U14 Mixed Raiders Winnersh Rangers Dragons TBC TBC Away Game  
08/02 U7 Mixed Aces BRACKNELL CAVALIERS FC COLTS TBC TBC Away Game  
08/02 U11 Mixed Chargers Hearts of Teddlothian Jaguars TBC TBC Away Game  
08/02 U9 Mixed Aces SHINFIELD RANGERS TBC TBC Away Game  
08/02 U8 Mixed Aces Wargrave Wolves Red TBC TBC Away Game  
08/02 U15 Boys Aces FINCHAMPSTEAD ROVERS TBC TBC Away Game  
08/02 U9 Mixed Athletic FINCHAMPSTEAD PHANTOMS TBC TBC Away Game  
08/02 U9 Mixed Wanderers AFC Henley Hotspur TBC TBC Away Game  
08/02 LG13 Girls Sapphires Tilehurst Panthers Reds TBC TBC Away Game  
08/02 U11 Mixed Spartans Hearts of Bracknell FC Razors TBC TBC Away Game  
08/02 U13 Mixed Royals Hearts of Teddlothian Lions TBC TBC Away Game  
08/02 U7 Mixed Raiders EPC Development Whites TBC TBC Away Game  
08/02 U10 Mixed Raiders Pinewood Panthers TBC TBC Away Game  
08/02 U13 Mixed Racing PINEWOOD PUMAS TBC TBC Away Game  
08/02 U9 Mixed Saints Whitegrove and Warfield fc Lions TBC TBC Away Game  
08/02 U10 Mixed Saints Whitegrove & Warfield FC Hornets TBC TBC Away Game  
08/02 U8 Mixed Racing HAWLEY COLTS TBC TBC Away Game  
08/02 U9 Mixed Racing BINFIELD CHARGERS TBC TBC Away Game  
08/02 Men Veterans Claygate Royals Hounds 14:00 15:55 Away Game  
08/02 Men United Spelthorne Sports 15:00 16:55 Away Game  
 
09/02 U11 Mixed Galaxy Hampton & Richmond Boro Youth Stags TBC TBC Away Game  
09/02 LG14 Girls Diamonds Denham United Ladies FC Wildcats TBC TBC Away Game  
09/02 U14 Mixed Youth Sutton United Youth U14's TBC TBC Away Game  
09/02 U8 Mixed Spartans West London Youth 10:00 11:00 Away Game  
 
15/02 U15 Boys Aces BRACKNELL ATHLETIC YOUTH TBC TBC Away Game  
15/02 Men Veterans Lighthouse Molesey 14:00 15:55 Away Game  
15/02 Men United Camberley Town 15:00 16:55 Away Game  
 
16/02 U16 Boys Youth Guildford Saints Lions TBC TBC Away Game  
 
19/02 U18 Boys Allied Basingstoke TBC TBC Away Game  
 
22/02 U12 Mixed Raiders Eldon Celtic Panthers TBC TBC Away Game  
22/02 U8 Mixed Chargers FINCHAMPSTEAD VIPERS TBC TBC Away Game  
22/02 U15 Boys Royals Hawley Raiders TBC TBC Away Game  
22/02 U14 Mixed Chargers Barton Rovers Rebels TBC TBC Away Game  
22/02 U8 Mixed Colts OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS TBC TBC Away Game  
22/02 U9 Mixed Racing COOKHAM DEAN YOUTH  TBC TBC Away Game  
22/02 U10 Mixed Chargers MARLOW YOUTH OAKS TBC TBC Away Game  
22/02 U8 Mixed Saints Bracknell Athletic Royals TBC TBC Away Game  
22/02 U16 Boys Hornets BURGHFIELD FC BLUES TBC TBC Away Game  
22/02 U11 Mixed Racers Henley Lions FC Alpha TBC TBC Away Game  
22/02 U7 Mixed Royals FC BRACKNELL WHITES TBC TBC Away Game  
22/02 U18 Boys Royals Basingstoke town TBC TBC Away Game  
22/02 U18 Boys Leopards Spencers Wood Cyclones TBC TBC Away Game  
22/02 U8 Mixed Raiders Reading City United TBC TBC Away Game  
22/02 U12 Mixed Aces PINEWOOD PANTHERS (Berkshire) TBC TBC Away Game  
22/02 U9 Mixed Raiders Bracknell Athletic TBC TBC Away Game  
22/02 U9 Mixed Saints Woodley Saints Eagles TBC TBC Away Game  
22/02 U7 Mixed Racing FC Bracknell Blues TBC TBC Away Game  
 
23/02 U14 Mixed Youth Woking Town Raiders U14s TBC TBC Away Game  
23/02 U12 Mixed Youth Leatherhead Youth TBC TBC Away Game  
 
29/02 U16 Boys Galaxy AFC CHARVIL TBC TBC Away Game  
29/02 U18 Boys Racing Eversley & California TBC TBC Away Game  
29/02 U11 Mixed Chargers Twyford Comets Blacks TBC TBC Away Game  
29/02 LG12 Girls Sapphires Laurel Park TBC TBC Away Game  
29/02 U14 Mixed Raiders Purley Jubilee Lions TBC TBC Away Game  
29/02 U11 Mixed Spartans Maindenhead United Juniors TBC TBC Away Game  
29/02 U11 Mixed Aces Caversham Trents Blues TBC TBC Away Game  
29/02 U15 Boys Aces EVERSLEY & CALIFORNIA RANGERS TBC TBC Away Game  
29/02 U9 Mixed Racing TWICKENHAM TIGERS TBC TBC Away Game  
29/02 U13 Mixed Racing OLD WINDSOR TIGERS FC BLACKS TBC TBC Away Game  
29/02 U13 Mixed Royals Eversley & California Rovers TBC TBC Away Game  
29/02 Men United Abbey Rangers 15:00 16:55 Away Game  
 
01/03 LG14 Girls Sapphires Kew Park Rangers FC Blues 10:00 11:30 Away Game  
 
07/03 LG13 Girls Sapphires Afc Reading miami bells TBC TBC Away Game  
07/03 U9 Mixed Athletic EVERSLEY & CALIFORNIA PANDAS TBC TBC Away Game  
07/03 U12 Mixed Aces ROTHERFIELD UNITED FC RAPTORS (Oxfordshire) TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Racing WINNERSH RANGERS JETS TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Aces Berks Elite FC Silver TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Colts WHITEGROVE & WARFIELD FC STINGRAYS TBC TBC Away Game  
07/03 U9 Mixed Aces OLD WINDSOR TIGERS FC REDS TBC TBC Away Game  
07/03 U11 Mixed Racers Darby Green & Potley Dynamos TBC TBC Away Game  
07/03 U15 Boys Royals Purley Jubilee TBC TBC Away Game  
07/03 U7 Mixed Aces OLD WINDSOR TIGERS FC REDS TBC TBC Away Game  
07/03 U8 Mixed Wanderers WOODLEY SAINTS HYENAS TBC TBC Away Game  
07/03 U12 Mixed Raiders Binfield Lightning TBC TBC Away Game  
07/03 U18 Boys Leopards Pinewood Panthers TBC TBC Away Game  
07/03 U16 Boys Hornets DARBY GREEN & POTLEY DYNAMOS TBC TBC Away Game  
07/03 U10 Mixed Raiders LAUREL PARK HURRICANES TBC TBC Away Game  
07/03 U10 Mixed Saints Hearts of Teddlothian Panthers TBC TBC Away Game  
07/03 U14 Mixed Chargers Ascot United Raiders TBC TBC Away Game  
07/03 Men Veterans Croxley Community 14:00 15:55 Away Game  
 
08/03 LG14 Girls Sapphires AFC Wimbledon Yellows 10:00 11:30 Away Game  
 
09/03 U18 Boys Allied Thatcham Town TBC TBC Away Game  
 
Neutral
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
15/02 LG11 Girls Diamonds Futsal tournament TBC TBC Neutral  
 
No Game
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U9 Mixed Athletic EBFA U9 SEC BYE (Berkshire) TBC TBC No Game  
18/01 U10 Mixed Chargers HEARTS OF TEDDLOTHIAN TIGERS 10:00 11:10 No Game  
 
Home or away to be confirmed
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
18/01 U18 Boys Racing BYE TBC TBC Not set yet  
 
No Game
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
25/01 U7 Mixed Royals EBFA U7 DIV BYE TBC TBC No Game  
 
01/02 U10 Mixed Saints EBFA U10 Sec Bye TBC TBC No Game  
01/02 U9 Mixed Athletic EBFA U9 SEC BYE TBC TBC No Game  
 
08/02 U10 Mixed Chargers EBFA U10 SEC BYE TBC TBC No Game  
 
15/02 U9 Mixed Raiders NO GAME - HALF TERM TBC TBC No Game  
 
29/02 U9 Mixed Raiders NO GAME TBC TBC No Game  
 
Home or away to be confirmed
Date AgeGroup Team Opposition KO End Pitch  
29/02 U18 Boys Racing BYE TBC TBC Not set yet  

 

   
All website content is copyright Ascot United FC unless otherwise stated.
site by paulsayer.net